West District SASA - LC Jan Age - Organization License 
2018 WD Long Course January Age Group Meet - 13/01/2018 to 14/01/201
 
 Event 102  Boys 11-13 100 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Angus Johnston         13 W Dunbarton       1:17.53    1:16.15  
  2 Blair J Kennedy        13 Rutherglen        1:15.30    1:16.19  
  3 Douglas Calder         13 Bo'ness           1:15.40    1:16.89  
  4 Murray Dickson         12 Stirling          1:17.70    1:18.36  
  5 Evan Crawford          13 Falkirk Otter     1:19.20    1:19.97  
  6 MacKenzie Markwick     13 W Dunbarton       1:18.11    1:20.30  
  7 Cormac McConville      13 East Kilbride     1:21.81    1:20.89  
  8 Cameron MacMillan      13 Stirling          1:18.20    1:21.29  
  9 Alex Robin             12 Co Glasgow ST     1:26.10    1:22.41  
 10 Robert Stewart         13 Co Glasgow ST     1:20.30    1:22.55  
 11 Kai Htet-khin          13 Grangemouth       1:21.80    1:22.95  
 12 Anthony Bradley        12 Rutherglen        1:23.70    1:23.04  
 13 Baillie McGinley       12 Grangemouth       1:25.30    1:23.40  
 14 Lewis Moir             12 East Kilbride     1:24.40    1:23.83  
 15 Blair McKean           13 Airdrie &M        1:23.90    1:24.37  
 16 Euan McLeod            13 Lanark            1:20.10    1:24.58  
 17 Cameron Doran          13 Bellshill Sharks  1:23.50    1:24.68  
 18 Kieran Lamb            13 East Kilbride     1:26.00    1:27.37  
 19 Iain Archer            13 Alloa             1:24.93    1:27.88  
 20 Adam R Currie          12 N Ayrshire        1:26.90    1:28.06  
 21 Thomas Traynor         11 East Kilbride     1:30.21    1:28.69  
 22 Alex Cumming           11 Larkhall          1:30.50    1:34.41  
 23 Jamie Gilchrist        12 East Kilbride     1:30.93    1:35.07  
 24 Gregor Graham          11 Alloa             1:28.91    1:35.14  
 
 Event 102  Boys 14 & Over 100 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ryan Retson            18 Grangemouth         58.30    1:01.11  
  2 Duncan McKinney        18 Co Glasgow ST     1:00.40    1:02.60  
  3 Keir Edgar             17 Bo'ness             58.20    1:02.89  
  4 Carl Barrett           17 W Dunbarton       1:01.98    1:03.86  
  5 Rory A Dickson         16 N Ayrshire        1:05.70    1:05.25  
  6 Johann Fawcett         16 Rutherglen        1:06.90    1:05.93  
  7 Liam Harkin            16 Grangemouth       1:04.30    1:06.56  
  8 Struan Kingdom         16 Ren 96 ST         1:06.50    1:07.13  
  9 Craig Yeardly          16 Falkirk Otter     1:04.00    1:07.27  
 10 Ryan Ferguson          17 Falkirk Otter     1:04.80    1:07.39  
 11 Lewis Heasley          16 Ren 96 ST         1:06.00    1:07.98  
 12 David McRobert         19 W Dunbarton       1:04.36    1:08.12  
 13 Mitchell Stevenson     17 Lanark            1:07.47    1:08.36  
 14 Cameron Leckie         15 Hamilton          1:08.02    1:08.70  
 15 Jake Kirkham           14 Grangemouth       1:06.70    1:08.80  
 16 Spencer Bullivant      15 Stranraer         1:09.06    1:09.50  
 17 Leon Campbell          14 Stirling          1:09.39    1:09.76  
 18 Jake Conaghan          16 Co Glasgow ST     1:08.00    1:10.52  
 19 Angus I Young          15 Alloa             1:09.60    1:10.66  
 20 Fraser W Hamilton      15 Scotia            1:09.89    1:10.81  
 21 Euan Houston           14 Ren 96 ST         1:09.40    1:11.53  
 22 Jason Cumming          16 Larkhall          1:09.90    1:12.03  
 23 Fraser D Kelly         15 N Ayrshire        1:09.30    1:12.25  
 24 Blair Johnstone        14 Milngavie &B      1:10.20    1:12.53  
 25 Callum W Reid          16 N Ayrshire        1:09.50    1:12.68  
 26 Craig MacDonald        14 W Dunbarton       1:13.41    1:13.28  
 27 Lewis Beagrie~         15 Hamilton          1:12.30    1:13.43  
 28 Lucas Grieve           14 Grangemouth       1:12.50    1:13.46  
 29 Dylan Christie         14 Bo'ness           1:11.90    1:13.73  
 30 Conan Mowbray          15 Co Glasgow ST     1:11.50    1:13.74  
 31 Marijus Kringelis      15 Bellshill Sharks  1:09.41    1:14.02  
 32 Adam Brooks            14 Inverclyde        1:15.00    1:15.83  
 33 Cameron Palmer         14 Bellshill Sharks  1:16.30    1:15.96  
 34 Murray McGhee          15 Kilmarnock        1:14.68    1:16.04  
 -- Hamish McFarlane       14 W Dunbarton       1:16.72         NS