West District SASA - LC Jan Age - Organization License 
2018 WD Long Course January Age Group Meet - 13/01/2018 to 14/01/201
 
 Event 208  Girls 11-13 200 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ella Stevenson         13 Bellshill Sharks  2:36.00    2:40.00  
  2 Isabelle Wood          13 Stirling          2:39.10    2:41.85  
  3 Jaydeen Crawford       13 Grangemouth       2:41.00    2:46.19  
  4 Lauren Anderson        13 Stranraer         2:38.52    2:46.30  
  5 Roisin Kavanagh        12 Helensburgh       2:45.10    2:47.88  
  6 Holly Milne            13 Grangemouth       2:39.90    2:48.12  
  7 Millie McArthur        12 Lanark            2:50.70    2:52.10  
  8 Heidi Ren              11 Co Glasgow ST     3:02.00    2:59.33  
  9 Lexine McCappin        12 Alloa             2:59.18    3:04.01  
 10 Marcy McFarlane        12 Rutherglen        2:54.10    3:04.96  
 11 Zuzia Smith            11 Grangemouth       3:01.40    3:05.63  
 12 Victoria Niven         12 Co Glasgow ST     3:00.70    3:09.68  
 
 Event 208  Girls 14 & Over 200 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ellis J Shiels         16 Milngavie &B      2:16.20    2:20.30  
  2 Rachael Grant          15 Ren 96 ST         2:25.10    2:30.16  
  3 Elise Fitzgerald       15 East Kilbride     2:30.20    2:34.09  
  4 Rebecca Augier         14 East Kilbride     2:29.60    2:34.20  
  5 Alice Knight           14 Bo'ness           2:31.30    2:36.25  
  6 Erin Cruikshank        14 Falkirk Otter     2:34.20    2:36.58  
  7 Kirsten Barrett        17 W Dunbarton       2:29.99    2:37.04  
  8 Alice Meldrum          16 East Kilbride     2:24.60    2:37.11  
  9 Sophie Steele          15 East Kilbride     2:35.80    2:39.86  
 10 Rachel E Gillespie     16 Milngavie &B      2:31.70    2:40.29  
 11 Leah Thomson           18 Alloa             2:38.76    2:41.07  
 12 Laura Murray           14 Stirling          2:32.40    2:41.76  
 13 Emma Steele            15 East Kilbride     2:35.90    2:43.33  
 14 Louise Bradley         15 Rutherglen        2:35.50    2:43.52  
 15 Holly Welsh            14 Motherwell &W     2:37.20    2:43.88  
 16 Louisa Carroll         15 Bellshill Sharks  2:34.90    2:44.38  
 17 Esther Jamieson        14 Ren 96 ST         2:35.70    2:47.33  
 18 Anna Colston           15 Falkirk Otter     2:36.10    2:47.91