West District SASA - LC Jan Age - Organization License 
2018 WD Long Course January Age Group Meet - 13/01/2018 to 14/01/201
 
 Event 404  Girls 11-13 200 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jenna Cole             13 Bellshill Sharks  2:19.60    2:20.27  
  2 Isabelle Wood          13 Stirling          2:20.70    2:23.91  
  3 Lauren Anderson        13 Stranraer         2:20.39    2:24.28  
  4 Ella Stevenson         13 Bellshill Sharks  2:22.60    2:24.61  
  5 Leigha Hughes          13 Ren 96 ST         2:21.60    2:25.45  
  6 Anna Williamson        13 Ren 96 ST         2:26.50    2:31.57  
  7 Roisin Kavanagh        12 Helensburgh       2:38.10    2:35.66  
  8 Amy Fotheringham       12 Motherwell &W     2:40.50    2:36.62  
  9 Victoria Niven         12 Co Glasgow ST     2:34.60    2:37.49  
 10 Lexine McCappin        12 Alloa             2:36.26    2:40.23  
 11 Amber Wade             12 Co Glasgow ST     2:36.20    2:40.34  
 12 Eilidh Moore           12 N Ayrshire        2:41.50    2:42.50  
 
 Event 404  Girls 14 & Over 200 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ellis J Shiels         16 Milngavie &B      2:11.63    2:13.30  
  2 Kirstin Lawrie         17 Falkirk Otter     2:08.70    2:14.64  
  3 Connie H Mackay        23 Ren 96 ST         2:11.31    2:17.06  
  4 Kate Saxon             18 East Kilbride     2:10.30    2:17.74  
  5 Lauren Paterson        15 Ren 96 ST         2:13.50    2:17.89  
  6 Lauren Chalmers        14 Ren 96 ST         2:17.40    2:19.63  
  7 Elise Fitzgerald       15 East Kilbride     2:17.80    2:19.75  
  8 Leah Thomson           18 Alloa             2:21.10    2:20.13  
  8 Parmis Vaezi           15 Co Glasgow ST     2:18.30    2:20.13  
 10 Paria Vaezi            15 Co Glasgow ST     2:19.40    2:21.43  
 11 Kirsten Barrett        17 W Dunbarton       2:18.37    2:22.44  
 12 Laura Murray           14 Stirling          2:17.50    2:22.70  
 13 Ellie Palmer           15 Grangemouth       2:15.60    2:23.47  
 14 Rebecca Augier         14 East Kilbride     2:18.80    2:24.63  
 15 Esther Jamieson        14 Ren 96 ST         2:21.23    2:24.70  
 16 Alice Knight           14 Bo'ness           2:18.20    2:25.06  
 17 Erin Cruikshank        14 Falkirk Otter     2:21.70    2:26.37  
 18 Anna Colston           15 Falkirk Otter     2:19.50    2:30.67