West District SASA - LC Jan Age - Organization License 
2018 WD Long Course January Age Group Meet - 13/01/2018 to 14/01/201
 
 Event 407  Boys 11-13 50 LC Metre Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Douglas Calder         13 Bo'ness             37.20      37.76  
  2 Robert Stewart         13 Co Glasgow ST       40.40      38.63  
  3 Cameron MacMillan      13 Stirling            38.10      39.14  
  4 Robson D Miles         13 Scotia              38.60      39.22  
  5 MacKenzie Markwick     13 W Dunbarton         39.52      39.39  
  6 Callum Ferretti        13 Milngavie &B        40.30      39.90  
  7 Connor Stewart         13 Stirling            40.50      41.15  
  8 Tathagata Majumdar     13 Ren 96 ST           42.60      42.09  
  9 Reece Ferguson         13 W Dunbarton         44.76      43.63  
 10 Regan Hill             13 Grangemouth         41.30      44.02  
 11 Bradley Anderton       12 Falkirk Otter       42.50      44.15  
 12 Anthony Bradley        12 Rutherglen          43.01      44.53  
 13 Jack Younger           13 East Kilbride       45.30      44.64  
 14 Mark N Watchorn        11 Scotia              43.00      45.04  
 15 Lewis Gray             12 Inverclyde          43.50      45.11  
 16 Rojus Kringelis        11 Bellshill Sharks    45.60      45.70  
 17 Lewis Moir             12 East Kilbride       43.40      45.86  
 18 Jack Brown             13 Stirling            45.00      46.39  
 
 Event 407  Boys 14 & Over 50 LC Metre Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Michael Irwin          18 W Dunbarton         31.07      32.43  
  2 Ewan McMurray          17 East Kilbride       32.06      32.75  
  3 Ethan Horn             16 Rutherglen          32.95      33.15  
  4 Gavin Roberts~         19 Co Glasgow ST       33.30      33.18  
  5 Matthew Fenwick        21 Glasgow Uni ST      31.06      33.26  
  6 Adam Farquharson       17 Co Glasgow ST       33.80      33.63  
  7 Marijus Kringelis      15 Bellshill Sharks    33.20      33.87  
  7 Evan J Clark           16 N Ayrshire          34.50      33.87  
  9 Bradley McGurk         18 W Dunbarton         33.17      33.89  
 10 Rian Harvey            16 Stirling            35.40      33.96  
 11 Sam Coates             16 Oban Otters         33.90      34.38  
 12 Leon Campbell          14 Stirling            36.76      34.68  
 13 Daniel Murray          15 W Dunbarton         33.56      35.09  
 14 David Blair            15 Co Glasgow ST       35.70      35.27  
 15 Sam Sharkey            16 Inverclyde          35.30      35.36  
 16 Liam Murphy            14 Bo'ness             35.50      35.80  
 17 Jack Jardine           14 W Dunbarton         37.21      36.48  
 18 Bruce Dickson          15 Stirling            38.50      36.79  
 19 Olek Smith             14 Grangemouth         37.22      37.34  
 20 Alasdair Findlay       14 Alloa               37.86      37.38  
 21 Ben Skinner            14 Inverclyde          40.60      38.33  
 22 Euan Walker            14 Ren 96 ST           40.41      38.46  
 23 Jude Ralston           14 Ren 96 ST           37.90      38.49  
 24 Lewis Beagrie~         15 Hamilton            38.11      38.61  
 25 Gregor Young           14 Falkirk Otter       37.61      39.01  
 26 Mackenzie Mitchell     15 Bellshill Sharks    40.20      39.34  
 27 Grisha McDonald        14 East Kilbride       41.10      39.63  
 28 Cameron Leckie         15 Hamilton            38.51      40.89  
 29 Kaan Comlekci          14 Co Glasgow ST       41.31      41.75  
 30 Cammy Kerr             15 Inverclyde          41.67      42.02