West District SASA - LC Future AG Open - Organization License 
    2019 WD Future Stars AG Open Meet - 11/05/2019 to 12/05/2019    
 
 Event 101  Girls 11-14 400 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ferguson, Mia          14 Eastkilbride      4:52.78    4:47.72  
  2 Anderson, Lexi         13 Dumfries          4:57.80    4:52.72  
  3 Stevenson, Amber       14 Sth Ayrshire      4:54.28    4:53.81  
  4 Gordon, Cara           14 StirlingSwim      4:56.75    4:54.87  
  5 Hughes, Erin           14 Bellshill         5:02.00    5:01.01  
  6 Taylor, Lauren         14 Co Glasgow        5:05.10    5:01.39  
  7 Brown, Lucie E         14 Milngavie &B      5:00.20    5:01.84  
  8 Dean, Olivia G         14 Heart Of Mid      4:58.60    5:03.05  
  9 Flynn, Nicole D        14 Cumbernauld       4:56.20    5:04.58  
 10 Sinnett, Ceri          14 Bellshill         5:03.50    5:08.61  
 11 Craik-Collins, Ellie   12 Warrender Ba      5:09.00    5:08.73  
 12 Ferguson, Sophie       14 Heart Of Mid      5:00.21    5:10.63  
 13 Mainwaring, Melissa    13 Trojan            5:05.40    5:10.76  
 14 Mcguire, Rachel H      13 N Ayrshire        5:16.70    5:14.27  
 15 Moore, Eilidh          13 N Ayrshire        5:10.30    5:14.64  
 16 Muirhead, Remi         14 Co Glasgow        5:05.00    5:14.73  
 17 Young, Ailish          13 Heart Of Mid      5:11.90    5:16.29  
 18 Stuart, Heather G      13 N Ayrshire        5:21.00    5:17.15  
 19 MacInnes, Orla         12 Heart Of Mid      5:19.10    5:25.40  
 
 Event 101  Girls 15-16 400 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gourlay, Erin          15 Co Glasgow        4:54.01    4:53.55  
  2 Lynch, Cameron         16 Falkirk           4:54.60    4:55.09  
  3 Welsh, Holly           15 Motherwell W      4:54.00    4:55.69  
  4 Stack, Nicole          15 Warrender Ba      4:53.70    4:55.79  
  5 Thomson, Olivia        15 Eastkilbride      5:00.10    4:56.18  
  6 Smillie, Brooke        15 Sth Ayrshire      4:57.40    5:01.58  
  7 McCormick, Victoria    16 Sth Ayrshire      4:52.10    5:05.41  
  8 Valentine, Eve         15 West Dunbart      5:00.22    5:06.59  
  9 Cockburn, Katherine    15 Warrender Ba      5:02.20    5:07.46  
 10 MacDonald, Leah        16 Co Glasgow        5:12.00    5:08.30  
 11 Freeborn, Emma         15 West Lothian      5:01.00    5:13.86  
 12 McLenachan, Abbie      15 Grangemouth       5:00.80    5:18.22  
 13 Hungerford, Sarah      16 Co Glasgow        5:27.50    5:29.20  
 14 Markwick, Murrin       16 West Dunbart      5:10.50    5:36.66  
 15 Morton, Niamh          16 Alloa             5:46.41    5:42.21  
 
 Event 101  Girls 17 & Over 400 LC Metre Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thomson, Leah          19 Alloa             4:54.75    5:03.60  
  2 MacDonald, Kara        17 West Dunbart      4:56.60    5:06.70  
  3 Thomson, Hannah        17 West Dunbart      4:59.31    5:09.64  
  4 Reid, Niamh            17 West Dunbart      4:59.30    5:11.96  
  5 Smyth~, Cara           18 Carnegie          5:58.40    5:49.64  
  6 Swann~, Erin           18 Motherwell W      5:52.60    6:01.65