West District SASA - LC Future AG Open - Organization License 
    2019 WD Future Stars AG Open Meet - 11/05/2019 to 12/05/2019    
 
 Event 207  Boys 11-14 200 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Scott, Alex D          13 Dumfries          2:31.60    2:31.02  
  2 Ferguson, Reece        14 West Dunbart      2:32.31    2:31.85  
  3 Vandermeulen, Grier    14 StirlingSwim      2:35.26    2:35.23  
  4 Heasley, Matthew       14 Ren 96            2:39.24    2:39.22  
  5 Wong, Kyle             13 Co Glasgow        2:43.40    2:40.18  
  6 Fleming, Scott         13 Eastkilbride      2:39.60    2:41.63  
  7 McHardy, Ryan A        14 Dumfries          2:40.20    2:42.38  
  8 McGinley, Baillie      13 Grangemouth       2:35.57    2:42.94  
  9 Doran, Cameron         14 Bellshill         2:41.80    2:43.16  
 10 Patton, Oliver         13 Inverclyde        2:45.49    2:43.31  
 11 Scott, Adam            12 Ren 96            2:49.10    2:45.03  
 12 Bryson, Gregor         14 Airdrie&monk      2:37.30    2:45.19  
 13 Gullen, Sidar          13 Warrender Ba      2:43.00    2:45.83  
 14 Currie, Adam R         13 N Ayrshire        2:49.11    2:46.13  
 15 Gilchrist, Jamie       13 Eastkilbride      2:50.30    2:46.50  
 16 Scott, Luke O          12 Dumfries          2:42.60    2:49.95  
 17 Traynor, David         13 Sth Ayrshire      2:55.81    2:49.96  
 18 Lamb, Kieran           14 Eastkilbride      2:50.00    2:52.21  
 19 McDonald, Pasha        13 Eastkilbride      3:05.76    2:52.39  
 20 Carr, Fin              14 StirlingSwim      3:15.17    2:52.95  
 21 Morrison, Cole         13 StirlingSwim      3:03.50    2:56.27  
 22 Samson, Keir A         12 Scotia            2:55.80    2:56.84  
 23 Jeffords, Tom          11 Ren 96            3:00.20    2:57.17  
 24 O'Shea, Ryley          11 Co Glasgow        3:03.20    2:57.64  
 25 McShane, Dylan C       12 Cumbernauld       3:01.63    2:58.58  
 26 Chong, Calan           12 Eastkilbride      3:04.33    2:58.81  
 27 Boyle, Andrew          14 Oban              3:04.00    2:59.40  
 28 Hill, Adam             12 StirlingSwim      2:59.50    3:01.23  
 29 Whyte, Harris          13 Grangemouth       3:02.20    3:03.11  
 30 Payne, Michael         14 Helensburgh       3:01.60    3:03.29  
 31 Murphy, Taran          14 Carnegie          2:57.10    3:03.35  
 32 Fitzgerald, Fraser     13 Hamilton          3:09.40    3:03.60  
 33 Singh, Eklavya         12 Co Glasgow        3:07.30    3:03.77  
 34 Baillie, Alasdair      14 StirlingSwim      3:00.00    3:05.73  
 35 McLean, Campbell       12 Co Glasgow        3:02.10    3:11.14  
 -- Hall, Ruairidh D       12 Milngavie &B      3:05.10         DQ  
 -- Smith, Alfie           11 Cumbernauld       3:05.95         NS  
 
 Event 207  Boys 15-16 200 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Young, Angus           15 Heart Of Mid      2:33.90    2:31.95  
  2 Sherriff, Alistair     15 Warrender Ba      2:32.60    2:34.42  
  3 Hood, Brodie           15 Ren 96            2:36.60    2:35.04  
  4 Ritchie, Adam          15 Warrender Ba      2:32.40    2:35.97  
 
 Event 207  Boys 17 & Over 200 LC Metre Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sharkey, Sam           17 Inverclyde        2:31.80    2:33.28  
  2 Blair, Matthew         17 Co Glasgow        2:32.20    2:36.09  
  3 McKean, Lewis          17 Bellshill         2:35.30    2:36.65